Banquet Keramický nôž praktický Acura Bamboo

Banquet Keramický nôž praktický Acura Bamboo, 18 cm

6.99 €

Obľúbený produkt Banquet Keramický nôž praktický Acura Bamboo, 18 cm čo nám dodáva Banquet - tento tovar si môžete objednať za úžasnú cenu 6.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8591022421697
Do obchodu

Popis

Banquet

Spokojnosť prinášajúci Banquet Keramický nôž praktický Acura Bamboo, 18 cm od populárnej značky Banquet - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri práve prebiehajúcej akcii za 6.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nič naviac!

Praktický keramický nôž Acura Bamboo nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Ostrie keramického noža je vyrobené z keramického materiálu zvaného oxid zirkoničitý. Táto zlúčenina vyniká vysokou pevnosťou a odolnosťou. Ergonomická rukoväť z TPR s protišmykovou úpravou. Nôž je veľmi odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí. Čepeľ do seba neprepustí žiadnu z kyselín obsiahnutých v potravinách. Vitamíny sa vďaka keramickej čepeli z potravín nestrácajú. Mäso, zelenina či ovocie sa nelepia na nôž. Nôž má nízku hmotnosť a vyvážené ťažisko, ľahko sa s ním manipuluje pri práci. Keramické nože sú tvrdšie než kovové, preto nepotrebujú každodenné prebrusovanie ocieľkou ako oceľové. Daňou za vysokú tvrdosť je ich krehkosť, preto sa neodporúča sekať s nimi napr. kosti, lámať nôž pri krájaní a vyvarovať sa pádu nože na zem. Šírka ostria: 2 cm, hrúbka ostria: 1,6 mm.

Parametre tovaru Banquet Keramický nôž praktický Acura Bamboo, 18 cm

Názov: Banquet Keramický nôž praktický Acura Bamboo, 18 cm

EAN: 8591022421697

Výrobca: Banquet

Farba: prírodná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce