Banquet Praktický nôž keramický Acura 16

Banquet Praktický nôž keramický Acura 16,5cm

6.99 €

Dnes je tu pre vás Banquet Praktický nôž keramický Acura 16,5cm od Banquet - tento artikel je v tento okamih pri práve prebiehajúcej akcii za 6.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8591022209066
Do obchodu

Popis

Banquet

Limitovaná edícia produktu Banquet Praktický nôž keramický Acura 16,5cm od výrobcu Banquet - tento produkt ponúkame za mimoriadne nízku cenu 6.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Ostrie keramického noža je vyrobené z keramického materiálu zvaného oxid zirkoničitý. Táto zlúčenina vyniká vysokou pevnosťou a odolnosťou. Ergonomická rukoväť z TPR s protišmykovou úpravou. Nôž je veľmi odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí. Čepeľ do seba neprepustí žiadnu z kyselín obsiahnutých v potravinách. Vitamíny sa vďaka keramickej čepeli z potravín nestrácajú. Mäso, zelenina či ovocie sa nelepí na nôž. Nôž má nízku hmotnosť a vyvážené ťažisko, ľahko sa s ním manipuluje pri práci.Technické parametre:

dĺžka čepele: 7,7 cm
šírka ostria: 1,8 cm
dĺžka rukoväte: 10,9 cm
farba: biele ostrie / čierna rukoväťKeramické nože sú tvrdšie ako kovové, preto nepotrebujú každodenné prebrusovanie ocieľkou ako oceľové. Daňou za vysokú tvrdosť je ich krehkosť, preto sa neodporúča sekať s nimi napr. kosti, lámať nôž pri krájaní či vyvarovať sa pádu noža na zem..

Parametre tovaru Banquet Praktický nôž keramický Acura 16,5cm

Názov: Banquet Praktický nôž keramický Acura 16,5cm

EAN: 8591022209066

Výrobca: Banquet

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce