Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Grey 14 x 6 cm Banquet

Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Grey 14 x 6 cm

7.99 €

No a toto chcete: Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Grey 14 x 6 cm čo berieme od značky Banquet - tento hit ľahko nájdete v hustej akciu za 6.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8591022440070
Do obchodu

Popis

Banquet

Váš obľúbený produkt, Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Grey 14 x 6 cm od známeho výrobcu Banquet - tento produkt predávame v perfektnej akcii za 6.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Hliníková lisovaná mini rajnica je opatrená vnútorným 2-vrstvým nepriľnavým povrchom, ktorý je v sivej mramorovej štruktúre. Ten zaistí perfektnú prípravu rôznych druhov potravín bez pripaľovania a ľahkú údržbu. Vonkajší povrch je opatrený 2-vrstvým žiaruvzdorným nástrekom v sivej farbe. Rajnica nie je vhodná na indukciu.Technické parametre a špecifikácie:

teplotné obmedzenie do 220 °C
hrúbka steny: 1,7 mm
materiál držadiel: nerez, silikón.

Parametre tovaru Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Grey 14 x 6 cm

Názov: Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Grey 14 x 6 cm

EAN: 8591022440070

Výrobca: Banquet

Farba: sivá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce