Bellatex Ústne bavlnené rúško svetlosivá + NANO filter Bellatex

Bellatex Ústne bavlnené rúško svetlosivá + NANO filter

4.49 €

Akostný Bellatex Ústne bavlnené rúško svetlosivá + NANO filter od populárneho výrobcu Bellatex - tento produkt kúpite v časovej obmedzenej zľave za 4.49 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8592325091686
Do obchodu

Popis

Bellatex

Unikátny Bellatex Ústne bavlnené rúško svetlosivá + NANO filter od populárneho výrobcu Bellatex - tento hit ľahko nájdete pri časovo obmedzenej akcii za 4.49 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Rúško chráni pred šírením vírusov a infekcií. Dve vrstvy bavlny, medzi ktorými je vložený nanovlákenný filter. Filter je jednorazový a vymeniteľný. Jedná sa o trojvrstvový laminát s nanovlákennou vrstvou umiestnenou medzi dve vrstvy netkaných textílií. Nanovlákenná vrstva je tvorená hustou sieťou vlákien tisíckrát tenších než ľudský vlas umožňujúcou dôsledné odfiltrovanie prachových častíc, alergénov, plesní a rôznych mikroorganizmov aj tých najmenších rozmerov. Materiál sa okrem výborných filtračných schopností vyznačuje tiež výbornou priedušnosťou, čo je zabezpečené vysokou porozitou, a tým je zaistený užívateľovi komfort pri dýchaní. Pranie bavlneného rúška bez filtra. Po vypraní je nutné vyžehliť. Veľkosť filtra je približne 15 x 22 cm..

Parametre tovaru Bellatex Ústne bavlnené rúško svetlosivá + NANO filter

Názov: Bellatex Ústne bavlnené rúško svetlosivá + NANO filter

EAN: 8592325091686

Výrobca: Bellatex

Farba: sivá

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce