Berlinger Haus Elektrická vývrtka Black Rose Collection Berlinger Haus

Berlinger Haus Elektrická vývrtka Black Rose Collection

26.99 €

V akcii je Berlinger Haus Elektrická vývrtka Black Rose Collection populárneho výrobcu Berlinger Haus - tento hit môžete zohnať za takmer veľkoobchodnú cenu 26.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Kategorie: 
Značka: 
SKU: 5999108413704
Do obchodu

Popis

Akostný Berlinger Haus Elektrická vývrtka Black Rose Collection čo berieme od značky Berlinger Haus - tento hit môžete zohnať za vynikajúcu cenu 26.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Moderný elektrický otvárač na víno v atraktívnom dizajne, s ktorým otvoríte fľašu za 8 sekúnd a to jednoduchým stlačením tlačidla. Elegantné otváranie vína jednou rukou, ktoré zvládne naozaj každý. Súčasťou je klieštičkový nožík na fólie, ktorý slúži zároveň ako stojan. Vývrtka je vyrobená z ABS materiálu s mäkčenou Soft Touch úpravou, vďaka nej skvele padne do ruky a pri použití nekĺže. K prevádzke sú potrebné 4 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia..

Parametre tovaru Berlinger Haus Elektrická vývrtka Black Rose Collection

Názov: Berlinger Haus Elektrická vývrtka Black Rose Collection

EAN: 5999108413704

Výrobca: Berlinger Haus

Farba: čierna

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce