Berlinger Haus Forma na bábovku Rosegold Metallic Line Berlinger Haus

Berlinger Haus Forma na bábovku Rosegold Metallic Line

9.99 €

Perfektný Berlinger Haus Forma na bábovku Rosegold Metallic Line so známou značkou Berlinger Haus - tento tovar si môžete nechať dodať pri časovo obmedzenej akcii za 9.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5999108410154
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Neodoláte: Berlinger Haus Forma na bábovku Rosegold Metallic Line čo nám vyrába Berlinger Haus - tento produkt obchodujeme za výhodnú cenu 9.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Elegatná forma na pečenie v tvare bábovky z kolekcie Rosegold Metallic Line vám pomôže pripraviť pre rodinu alebo hostí krásne tvarovanú bábovku ku káve. Forma, vyrobená z uhlíkovej ocele, je opatrená nepriľnavým titánovým povrchom. Bráni pripečeniu, a to aj pri použití minimálneho množstva tuku. Upečenú bábovku z formy ľahko vyklopíte. Odolá teplotám do 240 °C. Ecofriendly, neobsahuje PFOA, olovo a ani kadmium..

Parametre tovaru Berlinger Haus Forma na bábovku Rosegold Metallic Line

Názov: Berlinger Haus Forma na bábovku Rosegold Metallic Line

EAN: 5999108410154

Výrobca: Berlinger Haus

Farba: medená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce