BO-MA Trading Vonkajšia rohožka Mriežka

BO-MA Trading Vonkajšia rohožka Mriežka, 45 x 75 cm

9.99 €

Váš obľúbený produkt, BO-MA Trading Vonkajšia rohožka Mriežka, 45 x 75 cm s preslávenou značkou - tento tovar si môžete nechať dodať výhodne za 9.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8595182112754
Do obchodu

Popis

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza BO-MA Trading Vonkajšia rohožka Mriežka, 45 x 75 cm od kvalitnej značky - tento tovar si môžete zakúpiť s neuveriteľnou zľavou za 9.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Rohožky nesmie chýbať pred dverami žiadnej domácnosti. Kvalitná gumová rohožka je ako krásna, tak hlavne praktická. Gumová rohožka zabráni pošmyknutia v mokrom počasí. Nečistoty z topánok naviac môžu prepadnúť jej otvory a povrch rohožky zostane čistý. Nečistoty sa tak neroznáší ďalej do miestnosti. Ľahké na údržbu. Užívajte si maximálne pohodlie vášho domova..

Parametre tovaru BO-MA Trading Vonkajšia rohožka Mriežka, 45 x 75 cm

Názov: BO-MA Trading Vonkajšia rohožka Mriežka, 45 x 75 cm

EAN: 8595182112754

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce