Boma Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Vianoce zelená

Boma Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Vianoce zelená, 22 x 90 cm

12.49 €

Váš obľúbený produkt, Boma Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Vianoce zelená, 22 x 90 cm od spoločnosti - tento tovar si môžete nechať doručiť s unikátnou zľavou za 12.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8595182123293
Do obchodu

Popis

Dnes sme vybrali: Boma Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Vianoce zelená, 22 x 90 cm s preslávenou značkou - tento tovar si môžete nechať dodať s VIP zľavou pre každého za 12.49 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Máte doma často zimu, hoci dostatočne kúrite? Pravdepodobne vám ťahá oknami alebo pod dverami. Do miestnosti sa potom dostáva studený vzduch, kúrenie sa stáva neekonomickým a vám je stále chladno. Riešením môže byť tento šikovný vankúš, ktorý položíte na okenný parapet alebo na podlahu k dverám a studený vzduch tým nepustíte do miestnosti. Obliečku je možné zvliecť a vyprať..

Parametre tovaru Boma Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Vianoce zelená, 22 x 90 cm

Názov: Boma Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Vianoce zelená, 22 x 90 cm

EAN: 8595182123293

Výrobca:

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce