Botti Stolný mixér Royal Line

Botti Stolný mixér Royal Line, 1,5 l

53.99 €

Kvalitný Botti Stolný mixér Royal Line, 1,5 l od obľúbenej značky Botti - tento produkt máte na dosah ruky s úžasnou cenovkou 53.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Kategorie: 
Značka: 
SKU: 5907758623275
Do obchodu

Popis

Tradičný bestseller, Botti Stolný mixér Royal Line, 1,5 l od obľúbenej spoločnosti Botti - tento tovar si môžete kúpiť s extra zľavou za 53.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Pripravujte zdravé smoothie, miešajte polievky do balzamikových krémov, aromatických omáčok a dipov. Nechajte mixéru Royal Line značky Botti ukázať na vašej kuchynskej linke všetky možnosti, ktoré ponúka. Účinne rozdrví všetky ingrediencie na požadovanú hustotu či jemnosť mletých surovín.Kryt mixéra je vyrobený z nehrdz. ocele. Odolný voči poškodeniu a vonkajším vplyvom. Vo vnútri šálky je 6-hviezdová čepeľ z nehrdz. ocele, takže sa neotupí. Na sklenenej nádobe je odmerka, ktorá vám pomôže presne merať prísady. Pulzujúce operácie uľahčujú drvenie ľadu. Zariadenie je vybavené protišmykovými nožičkami, vďaka ktorým počas práce stabilne stojí na jednom mieste..

Parametre tovaru Botti Stolný mixér Royal Line, 1,5 l

Názov: Botti Stolný mixér Royal Line, 1,5 l

EAN: 5907758623275

Výrobca: Botti

Farba: biela

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce