BWT Náhradné filtre 12 ks s darčekom - designová fľaša Maxxo A5 BWT

BWT Náhradné filtre 12 ks s darčekom - designová fľaša Maxxo A5

47.49 €

Unikátny BWT Náhradné filtre 12 ks s darčekom - designová fľaša Maxxo A5 s preslávenou značkou BWT - tento artikel čaká na vás za perfektnú cenu 47.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8595235809921
Do obchodu

Popis

BWT

Poctivý výrobok, BWT Náhradné filtre 12 ks s darčekom - designová fľaša Maxxo A5 od popredného výrobcu BWT - tento produkt ponúkame pri práve prebiehajúcej akcii za 47.49 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Výhodné ročné balenie náhradných filtrov BWT a k tomu zadarmo dizajnová fľaša Maxxo A5. Filtre sú vhodné pre všetky štandardné filtračné systémy s oválnym tvarom, napr. LAICA Biflux, Brita MAXTRA, DAFI Unimax atď. Jemne mineralizovaná voda horčíkom je chutnejšia a zdravšia. Prefiltrovaná voda je vhodná nielen pre každodenné pitie, ale aj na prípravu všetkých studených aj teplých nápojov i jedál.BWT vyvinula unikátnu technológiu Mg2 +, ktoré dáva filtrovanej vode vynikajúcu, plnú prírodnú chuť. Súčasne obohacuje pitnú vodu o ióny zdraviu prospešného horčíka. Filtráciou z vody odstránime škodlivé látky, ako napr. ťažké kovy (kadmium, olovo, zinok a meď, ak sú vo vode prítomné) a ďalšie nežiaduce substancie, ako je vodný kameň, chlór a jeho škodlivé organické zlúčeniny, ktoré zhoršujú chuť vody.Technické parametre a špecifikácie:

obsah balenia: 12 ks náhradných filtrov + zadarmo športová fľaša BWT
kapacita filtra: 120 l prefiltrovanej vody / 28 dní
typ filtra: vhodné pre použitie vo všetkých oválnych filtračných systémoch (typ Brita MAXTRA, LAICA Biflux, DAFI Unimax).

Parametre tovaru BWT Náhradné filtre 12 ks s darčekom - designová fľaša Maxxo A5

Názov: BWT Náhradné filtre 12 ks s darčekom - designová fľaša Maxxo A5

EAN: 8595235809921

Výrobca: BWT

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce