CATTARA CAMPING 9cm vreckový nôž Cattara

CATTARA CAMPING 9cm vreckový nôž

6.99 €

Poctivý výrobok, CATTARA CAMPING 9cm vreckový nôž od popredného výrobcu Cattara - tento produkt predávame s úžasnou cenovkou 6.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8591686132533
Do obchodu

Popis

Cattara

Poctivý výrobok, CATTARA CAMPING 9cm vreckový nôž od spoločnosti Cattara - tento tovar si môžete zakúpiť s extra zľavou za 6.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sa tešíte na svoju objednávku?

Kúpte si tohto užitočného pomocníka pre kempovanie a ďalšie outdoor aktivity. Rozdeľuje sa na dve časti a to povytiahnutím jednej časti vpred. Prvá časť noža sa skladá z vidličky, otvárača na plechovky a viečka fliaš, druhá časť skrýva lyžicu a samotnú čepeľ noža. Čepeľ je zhotovená z nožiarskej ocele 420J1, dosahuje tvrdosti HRC45-48, ostatné menované nástroje sú zhotovené z nožiarskej ocele 420J2. Oba materiály sú obzvlášť vhodné do nepriaznivého prostredia, kde excelujú svoju odolnosťou voči korózii.Rukoväť je doplnená o mäkké plastové vložky, spríjemňujúce držanie. Nôž je ďalej vybavený krúžkom, pre pripevnenie napr. na kľúčenku. Vďaka svojim malým rozmerom sa však zmestí aj do akejkoľvek vrecka.Technické parametre:

dĺžka zavretého noža - 8,8 cm
dĺžka čepele noža - 6 cm
hrúbka čepele noža - 1,6 mm.

Parametre tovaru CATTARA CAMPING 9cm vreckový nôž

Názov: CATTARA CAMPING 9cm vreckový nôž

EAN: 8591686132533

Výrobca: Cattara

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce