Cattara Gril na drevené uhlie Royal Partner

Cattara Gril na drevené uhlie Royal Partner, 97 x 98 x 35 cm

123.49 €

Radosť prinášajúci Cattara Gril na drevené uhlie Royal Partner, 97 x 98 x 35 cm od obľúbenej spoločnosti - tento artikel objednávajte s neuveriteľnou zľavou za 123.49 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8591686130393
Do obchodu

Popis

Poctivý výrobok, Cattara Gril na drevené uhlie Royal Partner, 97 x 98 x 35 cm od výrobcu - tento tovar zakúpite za úžasnú cenu 123.49 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Tento prepracovaný gril uspokojí aj veľmi náročných milovníkov grilovania. Vysoko stabilná konštrukcia z precízne opracovanej ocele je opatrená odolnou, hrubo čiernou farbou. Je doplnená dvoma kolieskami uľahčujúcimi mobilitu grilu. Rám v spodnej časti slúži pre ďalšie zvýšenie stability a takisto ako odkladací priestor. Bočné strany sú doplnené sklápacími poličkami pre odkladanie rozličného vybavenia pre grilovanie alebo samotných pokrmov.
Ovládacie kovové prvky a rukoväte majú dostatočné rozmery pre pohodlný úchop a zaisťujú jednoduchú manipuláciu. Obojstranná oceľová regulácia ventilácie perfektne lícuje s konštrukciou. Vyklápacie veko je vo vrchnej časti opatrené teplomerom pre stálu kontrolu teplôt vo vnútri grilu.Pre samotnú tepelnú prípravu vašich pochutín je gril opatrený robustným, dvojdielnym, liatinovým roštom. Ďalej je grilovací priestor osadený odkladacím roštom pre udržanie teploty už hotových pokrmov alebo pre ich predhriatie.Ďalšou prednosťou grilu je rošt na uhlie s nastaviteľnou výškou, grilovací priestor je tak možné regulovať pomocou mechanizmu na prednej strane, podľa požiadaviek daných pokrmov. Dvierka na čelnej strane grile významne uľahčujú doplňovanie uhlia. Pre uľahčené čistenia je potom určená zásuvka na popol v spodnej časti grilu.Technické parametre:

grilovacia plocha: 43 x 31 cm
výška grilovacej plochy: 80 cm.

Parametre tovaru Cattara Gril na drevené uhlie Royal Partner, 97 x 98 x 35 cm

Názov: Cattara Gril na drevené uhlie Royal Partner, 97 x 98 x 35 cm

EAN: 8591686130393

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce