Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vreciek XL

Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vreciek XL, 80 x 130 cm

14.39 €

Spokojnosť prinášajúci Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vreciek XL, 80 x 130 cm s osvedčenou značkou Compactor - tento hit môžete získať v perfektnej akcii za 14.39 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 3370910089929
Do obchodu

Popis

Compactor

Urobte si radosť: Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vreciek XL, 80 x 130 cm od originálneho výrobcu Compactor - tento hit môžete zaobstarať za takmer veľkoobchodnú cenu 14.39 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Pretekajú vaše šuplíky? Sú vaše skrine plné až k prasknutiu? Vôbec netušíte, ako všetko, čo nutne potrebujete, dostať do kufra? Vákuové vrecia Aspispace sú konkrétnou a okamžitou odpoveďou na problémy s úložným priestorom na oblečenie, periny a vankúše.
Po odsatí vzduchu sa tieto vrecia stávajú veľmi tenkými. Len si predstavte, koľko miesta ušetríte. Každý vak je vybavený uzatváracím jazdcom - ten umožňuje uzavrieť vak zipsom bez toho, aby ste museli vynaložiť osobitné úsilie a zaisťuje perfektnú hydroizoláciu. Súčasťou vaku je regulačný ventil, ktorý má tú funkciu, že akonáhle je vak stlačený, vonkajší vzduch sa dovnútra už nedostane. Vzduch z vákuového vreca Compactor možno odsať takmer všetkými vysávačmi..

Parametre tovaru Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vreciek XL, 80 x 130 cm

Názov: Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vreciek XL, 80 x 130 cm

EAN: 3370910089929

Výrobca: Compactor

Farba: transparentná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce