Compass Držiak telefónu/GPS do CD

Compass Držiak telefónu/GPS do CD, čierna

10.49 €

Poctivý výrobok, Compass Držiak telefónu/GPS do CD, čierna od originálneho výrobcu - tento hit môžete získať za perfektnú cenu 10.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8591686062274
Do obchodu

Popis

Dnes sme vybrali: Compass Držiak telefónu/GPS do CD, čierna čo nám dodáva - tento produkt posielame v hustej akciu za 10.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Praktický držiak telefónu či navigácie, ktorý sa pripevní do štrbiny CD disku autorádia.Široká škála nastavenia uhlov držiaka umožňuje upnúť telefón na šírku i na výšku a nastaviť ľubovoľný sklon.Držiak sa jednoducho zasunie do otvoru pre CD a pomocou aretačnej skrutky sa zaistí tak, aby pevne držal. U bežných autorádií nebráni v prehrávaní vloženého CD a autorádia. Len pre prípad vybratia či vloženia CD disku z / do autorádia je nutné držiak sňať.Pomocou ovládača v strede držiaka (tlačidlo PUSH) je možné nastaviť požadovanú rozteč držiaku.Technické parametre:

nastaviteľný uhol: 360 °
vnútorná výška: 12 - 15 cm
vnútorná šírka: 6 - 8,5 cm.

Parametre tovaru Compass Držiak telefónu/GPS do CD, čierna

Názov: Compass Držiak telefónu/GPS do CD, čierna

EAN: 8591686062274

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce