Crystalex 4-dielna sada misiek Mini Bowls Clear Clear

Crystalex 4-dielna sada misiek Mini Bowls Clear Clear, 95 ml

9.99 €

Poctivý výrobok, Crystalex 4-dielna sada misiek Mini Bowls Clear Clear, 95 ml populárneho výrobcu Crystalex - tento artikel je v túto chvíľu za takmer veľkoobchodnú cenu 9.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8593401924492
Do obchodu

Popis

Crystalex

Vaše možnosti obohacujúce Crystalex 4-dielna sada misiek Mini Bowls Clear Clear, 95 ml od populárneho výrobcu Crystalex - tento hit ľahko nájdete s úžasnou cenovkou 9.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Prirodzená krása, jednoduchá čistá línia, presne taká je sklenená miska značky Crystalex. Vhodná na dipy alebo rôzne dochucovadlá.Crystalex misky sú ozdobou každej slávnostnej tabule a tiež poslúžia ako vhodný doplnok neformálnych stretnutí. Nedekorované sklo je vhodné pre umývanie v umývačkách. Každý z výrobkov, ktorý je určený pre kontakt s potravinami, podlieha prísnym predpisom o zdravotnej nezávadnosti. Jeho kvalitu dokazuje certifikát príslušného inštitútu..

Parametre tovaru Crystalex 4-dielna sada misiek Mini Bowls Clear Clear, 95 ml

Názov: Crystalex 4-dielna sada misiek Mini Bowls Clear Clear, 95 ml

EAN: 8593401924492

Výrobca: Crystalex

Farba: číra

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce