Doglog Hlavolam pro psy ROLLS

Doglog Hlavolam pro psy ROLLS

41.49 €

Ponuka pre vás: Doglog Hlavolam pro psy ROLLS obľúbenej značky - tento hit môžete zaobstarať v jedinečnej akcii za 41.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8594193620159
Do obchodu

Popis

Jasný hit, Doglog Hlavolam pro psy ROLLS originálne od labelu - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri likvidácii skladu za neprekonateľných 41.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Skvelú zábavu zaistí vám aj vášmu miláčikovi hra Dinner. Táto hra síce vyžaduje nutnú dávku sústredenia a psej trpezlivosti, ale až v tej najvyššej obtiažnosti. Do nej dospeje váš chlpáč zábavným tréningom, stačia na to len maškrty a skrutkovač. Všetky posuvné kamene idú po odskrutkovaní stredu vybrať. Vy sami si rozhodnete, akú vysokú obtiažnosť hlavolamu nastavíte, variabilita je naozaj široká. Od easy až po hard. Až zvládne aj ten najťažší level, môžete hlavolam pripravovať podľa vlastnej potreby.
Má si skutočne lámať hlavu? Potom nechajte v hre všetky hracie kamene. Chcete mu hru uľahčiť, potrénovať ho alebo len na chvíľku zabaviť? Potom je opäť na vás, koľko posuvných kameňov vložíte do cesty za pokladom.Hlavolam je určený pre všetkých psov (mačky a i.) aj ich pánov. Buďte preto po celú dobu hry so svojim štvornohým priateľom a dávajte pozor, aby hru hral správne, motivujte ho a kontrolujte, aby hracie kamene alebo hru neštípal. Používajte suché odmeny.Obsah balenia: telo hry, 4 kamene s povrázkom, 7 posuvných kameňov, samolepiace gumové nožičky, súčasťou balenia sú aj 4 vyberacie kamene, ktoré idú umiestniť miesto posuvu.Údržba je jednoduchá, stačí utrieť vlhkou handričkou a oslintané a mokré hlavolamy nechať pred ďalším hraním dôkladne vyschnúť.Pre koho je Rolls? Pre všetky menších až stredných domácich miláčikov. Ideálny pre psov začiatočníkov. Slúži tiež ako spomaľovacia miska proti hltaniu.TIP! Ak chcete hru použiť ako spomaľovaciu misku, potom nepoužívajte okrúhly hrací kameň s povrázkom. Stačí len naplniť všetky políčka pre odmenu ideálnym množstvom suchej potravy. Táto varianta je vhodnejšia pre mačky alebo neslintavých psíkov.Prečo hrať hlavolamy so psami? Pretože je to iná, inteligentná zábava, trénujú sústredenie, obmedzujú demonštratívne správanie a deštrukciu predmetov, podporujú logické myslenie a napomáhajú aktivácii šedej kôry mozgovej, znižujú demenciu, degeneratívne funkcie a odďaľujú senility, posilňujú vzťah pes a jeho pán.Zloženie: MDF, bavlnený povraz, zdravotne nezávadné lepidlo, dubové drevo - nefarbené, kov.

Parametre tovaru Doglog Hlavolam pro psy ROLLS

Názov: Doglog Hlavolam pro psy ROLLS

EAN: 8594193620159

Výrobca:

Farba: prírodná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce