ECG RB 010 Digitálny rádiobudík

ECG RB 010 Digitálny rádiobudík, biela

13.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza ECG RB 010 Digitálny rádiobudík, biela od popredného výrobcu ECG - tento artikel neprepásnite výhodne za 13.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8592131175693
Do obchodu

Popis

ECG

Radosť prinášajúci ECG RB 010 Digitálny rádiobudík, biela čo berieme od značky ECG - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v jedinečnej akcii za 13.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Kúpte si tento originálny rádiobudík v elegantnom bielom prevedení s LED displejom s bielym podsvietením, aby ste už nikdy nezaspali! Budík má funkciu SNOOZE - opakované budenie, funkciu SLEEP a tiež funkciu stmievania. Možnosť nastavenia 2 časov budenia a 10 FM predvolieb.Tento rádiobudík je vybavený systémom záložného napájania, ktoré v prípade krátkeho výpadku elektrickej siete uchová nastavenie hodín a budíka. Do batériového priestoru stačí vložiť dve AAA batérie. Ak dôjde k výpadku elektrickej siete a v prístroji sú vložené batérie, displej rádiobudíka sa vypne, ale hodiny sú aj naďalej v chode a uchová sa aj nastavenie budíka. Vybité batérie vymieňajte obidve súčasne za nové batérie rovnakého typu..

Parametre tovaru ECG RB 010 Digitálny rádiobudík, biela

Názov: ECG RB 010 Digitálny rádiobudík, biela

EAN: 8592131175693

Výrobca: ECG

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce