Egibi Roleta MINI Rainbow Line broskyňová

Egibi Roleta MINI Rainbow Line broskyňová, 81 x 150 cm

12.49 €

Obľúbený produkt Egibi Roleta MINI Rainbow Line broskyňová, 81 x 150 cm od kvalitného výrobcu - tento hit nájdete s VIP zľavou pre každého za 9.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 5902701608712
Do obchodu

Popis

Hit poslednej doby, Egibi Roleta MINI Rainbow Line broskyňová, 81 x 150 cm od spoločnosti - tento artikel neprepásnite za vynikajúcu cenu 9.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Rolety MINI sú moderným riešením tienenia cez deň. V noci dokážu navodiť ideálnu úroveň súkromia. Rolety sú v ponuke v mnohých farebných prevedeniach. Montáž rolety RAINBOW je veľmi jednoduchá, bez potreby vŕtania do rámu okna. Jednoducho sa zavesí na okenné krídlo. V ovládacom mechanizme sú aj otvory pre možnosť montáže do steny alebo stropu. Ovládanie pomocou retiazkového mechanizmu sa umiestni podľa potreby na ľavú alebo pravú stranu rolety. Tkaniny v rade RAINBOW čiastočne prepúšťajú svetlo - nie sú úplne zatemňujúce..

Parametre tovaru Egibi Roleta MINI Rainbow Line broskyňová, 81 x 150 cm

Názov: Egibi Roleta MINI Rainbow Line broskyňová, 81 x 150 cm

EAN: 5902701608712

Výrobca:

Veľkosť: 81 x 150 cm

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce