Elektrický ohrievač jedla Natural Nursing Baby Ono s funkciou sterilizácie 2v1

Elektrický ohrievač jedla Natural Nursing Baby Ono s funkciou sterilizácie 2v1

20.99 €

Tradičný bestseller, Elektrický ohrievač jedla Natural Nursing Baby Ono s funkciou sterilizácie 2v1 od kvalitného výrobcu - tento produkt obchodujeme vo výpredajové akciu za 20.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5901435407394
Do obchodu

Popis

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Elektrický ohrievač jedla Natural Nursing Baby Ono s funkciou sterilizácie 2v1 od známeho výrobcu - tento produkt doručujeme takmer zadarmo za 20.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

S týmto multifunkčným ohrievačom rýchlo a bezpečne ohrejete pokrmy a slúži aj ako sterilizátor. Má nastaviteľnú teplotu podľa druhu ohrievaného jedla a navyše doplnený miskou na ohrievanie hustých potravín. Kompatibilný s väčšinou fliaš, ktoré sú na trhu k dispozícii. Môžete s ním ľahko sterilizovať hryzátka alebo fľaše. Je vybavený funkciou zabraňujúcou prehriatie a automatickým vypnutím po odparení vody..

Parametre tovaru Elektrický ohrievač jedla Natural Nursing Baby Ono s funkciou sterilizácie 2v1

Názov: Elektrický ohrievač jedla Natural Nursing Baby Ono s funkciou sterilizácie 2v1

EAN: 5901435407394

Výrobca:

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce