Hue White vonkajšie stĺpikové svietidlo Philips Lucca 17402/93 / P0 antracitovej

Hue White vonkajšie stĺpikové svietidlo Philips Lucca 17402/93 / P0 antracitovej, 2700K, 40cm

112.99 €

No tak toto je gól: Hue White vonkajšie stĺpikové svietidlo Philips Lucca 17402/93 / P0 antracitovej, 2700K, 40cm od spoločnosti Philips - tento artikel je tu pre vás za jedinečnú cenu 112.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8718696166055
Do obchodu

Popis

Philips

Limitovaná edícia produktu Hue White vonkajšie stĺpikové svietidlo Philips Lucca 17402/93 / P0 antracitovej, 2700K, 40cm s akostnou značkou Philips - tento hit môžete zohnať za bombastickú cenu 112.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neplaťte inde viac než musíte.

Vonkajší stojan Lucca vám teraz umožní rozšíriť svoje Hue aj von. Vychutnajte si pohodlie automatického rozsvietenia svetiel pri príchode domov a zhasnutia pri odchode. Pri vybaľovaní auta i vstupu do domu vás odprevadí vždy to správne svetlo. Jednoducho pre ovládanie všetkých svetiel nastavte aplikáciu Hue do režimu Domov, resp. Mimo domova. Alebo ju nechajte svetla ovládať podľa vašej polohy.Osvetlite svoje exteriéry, aby ste videli, čo sa vonku deje. Po prepojení vašich vonkajších svetiel s mostíkom Hue (obj. č. 689801) ich môžete ovládať ľubovoľným spôsobom. Svoje vonkajšie svetlá môžete ovládať na diaľku z interiéru napr. pomocou aplikácie Philips Hue alebo hlasového ovládania (pomocou Amazon Alexa, Apple HomeKit alebo Google Assistant). Môžete nastaviť časové rozvrhy svietenia, ktoré budú napodobňovať vašu prítomnosť.Predĺžte si večer vonku, dokončite v záhrade, čo potrebujete, alebo jednoducho vyneste smeti za tmy. Nastavte automatické rozsvietenie svetiel Philips Hue pomocou časových rozvrhov alebo použite rutinu východ/západ slnka. Týmto spôsobom možno samozrejme svetlá aj vypnúť a regulovať.Vyskúšajte garantovanú jemnú reguláciu svetla so systémom Philips Hue. Ani príliš žiarivé, ani príliš slabé - presne podľa vašich predstáv. Na reguláciu nepotrebujete káble, elektrikárov ani náročnú montáž.Pripojte svoje svetlá Philips Hue k mostíku a pustite sa do nekonečného objavovania nových možností. Ovládajte svetla z chytrého telefónu alebo tabletu prostredníctvom aplikácie Philips Hue alebo doplňte do systému interiérové ​​spínacie prvky. Vychutnajte si osvetlenie Philips Hue naplno vďaka časovačom, upozorneniam, výstrahám a ďalším funkciám. Philips Hue funguje aj s technológiami Amazon Alexa, Apple Homekit a Google Assistant, ktoré vám umožnia ovládať svetlá hlasom.Toto vonkajšie svietidlo Philips Hue je špeciálne navrhnuté pre použitie vo vonkajšom prostredí a prešlo náročnými testami pre zaručenie jeho funkcie. Svietidlo je skonštruované s ochranou IP44: je chránené proti vode striekajúcej z akéhokoľvek smeru. Ide o výrobok, ktorý je najbežnejší a najvhodnejší pre všeobecné vonkajšie použitie.Vlastnosti:

životnosť až 25 000 h
celkový svetelný výstup svietidla (skryté): 806 lm
svetelný výstup žiarovky: 806 lm
svetelný zdroj zodpovedá klasickej žiarovke s výkonom 60 W
technológia žiarovky: LED, 230 V
farba svetla: teplá biela
napájanie zo siete: rozsah 220-240 V / 50-60 Hz
stmievateľné svietidlo: áno
LED: áno
zabudovaný LED zdroj: nie
energetická trieda svetelného zdroja: A+
svietidlo je kompatibilné so žiarovkami triedy: A++ až E
počet žiaroviek: 1
žiarovka v balení: 9 W, maximálny príkon náhradnej žiarovky: 9 W
trieda ochrany: II - dvojitá izolácia.

Parametre tovaru Hue White vonkajšie stĺpikové svietidlo Philips Lucca 17402/93 / P0 antracitovej, 2700K, 40cm

Názov: Hue White vonkajšie stĺpikové svietidlo Philips Lucca 17402/93 / P0 antracitovej, 2700K, 40cm

EAN: 8718696166055

Výrobca: Philips

Farba: sivá

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce