JAHU Ústne bavlnené rúško s vreckom na filter a šnúrkami na zaviazanie + 1x NANO filter

JAHU Ústne bavlnené rúško s vreckom na filter a šnúrkami na zaviazanie + 1x NANO filter

4.99 €

No a toto chcete: JAHU Ústne bavlnené rúško s vreckom na filter a šnúrkami na zaviazanie + 1x NANO filter čo berieme od značky - tento tovar zakúpite vo výhodnej akcii za 4.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Kategorie: 
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Výnimočný tovar, JAHU Ústne bavlnené rúško s vreckom na filter a šnúrkami na zaviazanie + 1x NANO filter so známou značkou - tento tovar si môžete zakúpiť v neopakovateľnej akcii za 4.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Praktické a rýchle riešenie pre zlepšenie ochrany proti vdychovaným nečistotám, bacilom a smogu. Vhodné všade tam, kde potrebujete dodržať vyššie hygienické nároky. Ústne rúško je určené pre tieto a podobné prípady: starostlivosť o chronicky chorých, práce vo výrobe a obchodoch a iné. Rúška sú priedušné a umožňujú tak pohodlné dýchanie. Výhodou je možnosť prania a opakovaného použitia. Filter nie je možné prať, ale možno ho zbaviť baktérií pomocou mikrovlnnej rúry, žehlenia na najnižší stupeň alebo dezinfekcie. Použiť možno viackrát.Súčasťou balenia je 1x bavlnené rúško 20 x 16 cm + 1x NANO filter.Rúško sa skladá z troch vrstiev:

vnútorná strana 100% bavlna
vonkajšia strana 100% bavlna
NANO filter, 13 x 18 cm.

Parametre tovaru JAHU Ústne bavlnené rúško s vreckom na filter a šnúrkami na zaviazanie + 1x NANO filter

Názov: JAHU Ústne bavlnené rúško s vreckom na filter a šnúrkami na zaviazanie + 1x NANO filter

EAN:

Výrobca:

Farba: biela

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce