Kela Sluha Sinerio KELA

Kela Sluha Sinerio

94.49 €

Tradičný bestseller, Kela Sluha Sinerio od známej značky KELA - tento tovar si môžete kúpiť s úžasnou cenovkou 94.49 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4025457222320
Do obchodu

Popis

KELA

Poctivý výrobok, Kela Sluha Sinerio s akostnou značkou KELA - tento hit nájdete vo zľavové akciu za 94.49 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte inde viac než musíte.

Sluha značky KELA je ideálnym riešením pre roznošené kúsky oblečenia, ktoré nie je kam odložiť. Je vyrobený z chrómovaného kovu a lakovaného dreva pre pekný elegantný dojem. Sluha pochádza z kolekcie Sinerio.Značka KELA bola založená roku 1903 v Nemecku a má viac ako storočnú históriu. Do dnešného dňa získala veľmi silné postavenie nielen na domácom trhu, ale aj vo svete. Jej výrobky pre domácnosť, najmä potom do kúpeľne a kuchyne, sú známe svojím inovatívnym konceptom s nadčasovým dizajnom a nekompromisnou kvalitou..

Parametre tovaru Kela Sluha Sinerio

Názov: Kela Sluha Sinerio

EAN: 4025457222320

Výrobca: KELA

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce