Keramický hrniec kyseláč Orion Orion

Keramický hrniec kyseláč Orion

23.49 €

Toto si zamilujete: Keramický hrniec kyseláč Orion od značky Orion - tento produkt ponúkame v hustej akciu za 23.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8592381049058
Do obchodu

Popis

Orion

Produkt osvedčený zákazníkmi, Keramický hrniec kyseláč Orion s osvedčenou značkou Orion - tento hit ľahko nájdete takmer zadarmo za 23.49 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Hrniec kyseláč nájde všestranné uplatnenie vo Vašej kuchyni. Slúži najmä k príprave doma nakladaných pokrmov, ako sú kvasak, utopenci, ryby, syry a ďalšie lahôdky nakladané do oleja alebo octového nálevu. Hrniec je vyrobený z úžitkovej glazovanej keramiky, ktorá neprepúšťa svetlo, udržuje stálu teplotu a potraviny potom získajú lepšie podmienky pre dozretie a správnu chuť. Súčasťou hrnca je keramická pokrievka a drevené kliešte na vyberanie uložených potravín. Hrniec má 2 bočné ucha a vrecko na zachytenie odkvapkávajúcej tekutiny z klieští.Rozmery: výška 32 cm..

Parametre tovaru Keramický hrniec kyseláč Orion

Názov: Keramický hrniec kyseláč Orion

EAN: 8592381049058

Výrobca: Orion

Farba: zelená

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce