Kobercové nášľapy na schody Eton 24 x 65 cm - farba hnedá

Kobercové nášľapy na schody Eton 24 x 65 cm - farba hnedá

5.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Kobercové nášľapy na schody Eton 24 x 65 cm - farba hnedá od známeho výrobcu - tento produkt obchodujeme s výnimočnou zľavou za 5.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8712088276049
Do obchodu

Popis

Veľmi obľúbený produkt Kobercové nášľapy na schody Eton 24 x 65 cm - farba hnedá od top značky - tento artikel odporúčame za bombastickú cenu 5.49 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Nášľapy na schody Eton, strihaný vlas, je moderným doplnkom interiéru. Nášľap na schody Eton má zospodu samolepiacu pásku, ktorá je fixuje ku schodu. Zabráni opotrebeniu schodov a nebezpečenstvo pošmyknutia. Koberce na schody sú lemované obšitím a sú opatrené pevnou hranou k dokonalejšej ochrane schodu a držanie ich tvaru. Všetky typy kobercov na schody sa čistia mäkkou kefkou a mydlom alebo pracím práškom. U uvedených rozmerov je treba počítať so 4 cm ohybom s lištou, (skráti sa teda uvedená nášľapná plocha)..

Parametre tovaru Kobercové nášľapy na schody Eton 24 x 65 cm - farba hnedá

Názov: Kobercové nášľapy na schody Eton 24 x 65 cm - farba hnedá

EAN: 8712088276049

Výrobca:

Farba: hnedá

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce