Koziol Háčik s prísavkou Sense

Koziol Háčik s prísavkou Sense, biela

6.99 €

No tak toto je gól: Koziol Háčik s prísavkou Sense, biela od obľúbeného výrobcu Koziol - tento produkt objednáte s výnimočnou zľavou za 6.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4002942325094
Do obchodu

Popis

Koziol

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Koziol Háčik s prísavkou Sense, biela od obľúbenej spoločnosti Koziol - tento hit môžete zohnať pri práve prebiehajúcej akcii za 6.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Dokonca ani niečo tak obyčajného ako háčik nemusí byť nudné! Háčik s prísavkou vás zaujme svojim elegantným dizajnom. Môžete ho navyše doplniť aj o ďalšie výrobky z kolekcie Sense, ktorá je celá vyrobená z obnoviteľného materiálu - 100% cukrovej trstiny. Koziol je nemecká firma a všetky jej výrobky sú vyrobené priamo v Nemecku. Firma získala viacero medzinárodných dizajnových ocenení..

Parametre tovaru Koziol Háčik s prísavkou Sense, biela

Názov: Koziol Háčik s prísavkou Sense, biela

EAN: 4002942325094

Výrobca: Koziol

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce