Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik

Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 10 ks

17.99 €

V zľave je Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 10 ks od značky Matějovský - tento produkt obchodujeme s úžasnou cenovkou 17.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 801010003625
Do obchodu

Popis

Matějovský

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 10 ks čo berieme od značky Matějovský - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v perfektnej akcii za 17.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Bavlnené plienky sú vyrobené z bavlny a vďaka technológii tkania v dutinnej väzbe je zaručená zvýšená savosť a mäkkosť - plienky sú tak príjemnejšie na dotyk aj vďaka vysokej gramáži, ktorá nemá v súčasnej dobe na českom trhu konkurenciu. Nepostrádateľnou výhodou sú všetky štyri okraje šité, zamedzuje sa tvarovým zmenám po praní a zaručuje sa zvýšená mechanická odolnosť celej plienky. Ako za čias našich babičiek, kedy látkové plienky boli naozaj savé, mäkké a tvarovo stále. Šité okraje sú naozaj zašité, nie len stočené a entlované ako u iných výrobkov, tento postup minimalizuje možnosť štiepenia krajov počas prania. Látkové plienky majú atesty TZÚ (Textilný skúšobný ústav) na použitie v zdravotníctve a deti mladšie ako 3 roky.

Parametre tovaru Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 10 ks

Názov: Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 10 ks

EAN: 801010003625

Výrobca: Matějovský

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce