Maxxo UNI vodné filtre 12 ks Maxxo

Maxxo UNI vodné filtre 12 ks

39.19 €

Veľmi obľúbený produkt Maxxo UNI vodné filtre 12 ks od spoločnosti Maxxo - tento artikel musíte mať takmer zadarmo za 39.19 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8595235802519
Do obchodu

Popis

Maxxo

Vynikajúci Maxxo UNI vodné filtre 12 ks populárneho výrobcu Maxxo - tento tovar si môžete kúpiť výhodne za 39.19 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Filtre novej generácie Maxxo Uni vo výhodnom balení 12 ks. Filtre sú kompatibilné s filtračnými systémami LAICA Biflux, Brita Maxtra, BWT a ďalšími značkami filtračných kanvíc s oválnym typom filtra.Filtre odstraňujú nežiadúce látky, ktoré negatívne ovplyvňujú chuť a vzhľad vody z kohútika. Významne redukujú obsah chlóru a jeho organických zlúčenín, vodného kameňa, olova, zinku, ortuti, medi, pesticídov a herbicídov, nepríjemné pachy a zakalenie. Výrazná redukcia tvrdosti vody bráni usadzovaniu vodného kameňa v domácich spotrebičoch.Odporúčaná kapacita filtra pre dokonalú filtráciu 150 l.Vyrobené v Rakúsku - by BWT..

Parametre tovaru Maxxo UNI vodné filtre 12 ks

Názov: Maxxo UNI vodné filtre 12 ks

EAN: 8595235802519

Výrobca: Maxxo

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce