Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko

Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko, 13 x 14 cm, SJH 585A

4.49 €

Prestížny Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko, 13 x 14 cm, SJH 585A od top značky - tento artikel musíte mať vo zľavové akciu za 4.49 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4250629314682
Do obchodu

Popis

Produkt osvedčený zákazníkmi, Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko, 13 x 14 cm, SJH 585A od známej značky - tento hit môžete získať s úžasnou cenovkou 4.49 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Toto vrecko prináša efektívnu a rýchlu úľavu od bolesti alebo napätia svalov. Teplý obklad je vynikajúci pri bolestiach chrbta a kĺbov, krčnej a bedrovej chrbtice, obličiek, svalov, pri záchvatoch žlčníka, poruchách prekrvenia, reume, bolestivej menštruácii alebo nachladnutí. Studený prináša úľavu pri bolestiach hlavy, migrénach, bolestiach zubov, pri krvácaní z nosa, bodnutí hmyzom, pri opuchoch, popáleninách, podvrtnutí, pre uvoľnenie svalu alebo po operácii či úraze. Využijete ho pred masážou, rehabilitáciou alebo pre bežnú relaxáciu.Použitie:Studený obklad - vložte obklad asi na 1 hodinu do chladničky alebo mrazničky. Priložte na bolestivé miesto alebo miesto svalového napätia a nechajte pôsobiť 5 minút, v prípade potreby aplikáciu opakujte po 5-minútovej prestávke. Obklad môžete prikladať aj na všetky časti tela, kde je vám chlad príjemný a pôsobí úľavu.Teplý obklad - vložte obklad cca na 4 minúty do teplej vody (nie vriacej) alebo do mikrovlnnej rúry cca na 30 sekúnd na nižší stupeň, pokiaľ nie je obklad dostatočne nahriaty, postup opakujte. Pred aplikáciou vrecko dôkladne postláčajte, aby sa teplo rovnomerne rozložilo. Priložte a nechajte pôsobiť 5-10 minút..

Parametre tovaru Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko, 13 x 14 cm, SJH 585A

Názov: Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko, 13 x 14 cm, SJH 585A

EAN: 4250629314682

Výrobca:

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce