Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko

Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko, 16 x 26 cm, SJH 585B

5.99 €

Obľúbený produkt Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko, 16 x 26 cm, SJH 585B čo odoberáme od výrobcu - tento artikel pořizujte vo zľavové akciu za 5.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Značka: 
SKU: 4250629314705
Do obchodu

Popis

Akostný Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko, 16 x 26 cm, SJH 585B čo nám dodáva - tento artikel pořizujte za skvelú cenu 5.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Toto vrecko prináša efektívnu a rýchlu úľavu od bolesti alebo napätia svalov. Teplý obklad je vynikajúci pri bolestiach chrbta a kĺbov, krčnej a bedrovej chrbtice, obličiek, svalov, pri záchvatoch žlčníka, poruchách prekrvenia, reume, bolestivej menštruácii alebo nachladnutí. Studený prináša úľavu pri bolestiach hlavy, migrénach, bolestiach zubov, pri krvácaní z nosa, bodnutí hmyzom, pri opuchoch, popáleninách, podvrtnutí, pre uvoľnenie svalu alebo po operácii či úraze. Využijete ho pred masážou, rehabilitáciou alebo pre bežnú relaxáciu.
Použitie: Studený obklad - vložte obklad asi na 1 hodinu do chladničky alebo mrazničky. Priložte na bolestivé miesto alebo miesto svalového napätia a nechajte pôsobiť 5 minút, v prípade potreby aplikáciu opakujte po 5-minútovej prestávke. Obklad môžete prikladať aj na všetky časti tela, kde je vám chlad príjemný a pôsobí úľavu. Teplý obklad - vložte obklad cca na 4 minúty do teplej vody (nie vriacej) alebo do mikrovlnnej rúry cca na 30 sekúnd na nižší stupeň, pokiaľ nie je obklad dostatočne nahriaty, postup opakujte. Pred aplikáciou vrecko dôkladne postláčajte, aby sa teplo rovnomerne rozložilo. Priložte a nechajte pôsobiť 5-10 minút..

Parametre tovaru Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko, 16 x 26 cm, SJH 585B

Názov: Modom Chladivé/hrejivé gélové vrecko, 16 x 26 cm, SJH 585B

EAN: 4250629314705

Výrobca:

Farba: modrá

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce