Nawalla Spací vak múmia červená

Nawalla Spací vak múmia červená, 5 °C

16.49 €

Vaše možnosti obohacujúce Nawalla Spací vak múmia červená, 5 °C čo nám dodáva - tento produkt máte na dosah ruky po zlacnenie za 16.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8591022327418
Do obchodu

Popis

Urobte si radosť: Nawalla Spací vak múmia červená, 5 °C čo odoberáme od výrobcu - tento artikel je v túto chvíľu výhodne za 16.49 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Tento spací vak je trojsezónny, poskytuje však dodatočnú teplotnú rezervu pre všetky ročné obdobia. Úniku tepla zo spacáku bráni golier okolo ramien a kapucňa. Výplň je z polyesteru 200 g/m2.Spacáky vyberáme hlavne podľa ich teplotných limitov, kde comfort značí teplotu, pri ktorej nám bude príjemne, limit je teplota, pri ktorej ešte budeme v teple a v neposlednom rade je tu teplota extrem, ktorá udáva maximálnu únosnú teplotu.Technické parametre:

teplotný limit Comfort - 17 °C
teplotný limit Limit - 10 °C
teplotný limit Extrem - 5 °C.

Parametre tovaru Nawalla Spací vak múmia červená, 5 °C

Názov: Nawalla Spací vak múmia červená, 5 °C

EAN: 8591022327418

Výrobca:

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce