Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom Orion

Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom

27.49 €

Veľmi obľúbený produkt Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom od obľúbenej značky Orion - tento hit zoženiete s neuveriteľnou zľavou za 27.49 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8592381125134
Do obchodu

Popis

Orion

V akcii je práve teraz Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom od známeho výrobcu Orion - tento artikel sa na vás teší s extra zľavou za 27.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Mechanický mlynček na odšťavovanie, ktorý vylisuje pri správnom postupe a kombinácii šťavu takmer zo všetkých druhov ovocia a zeleniny, obilných tráv, bylín a klíčkov. Pri použití mäkkého ovocia pripraví skôr pyré alebo hustú šťavu s vysokým obsahom vlákniny.Odšťavovanie prebieha vďaka drveniu a tlaku, ktorý vytvára šneková hriadeľ. Všetka vylisovaná šťava odteká otvorom v bočnej strane odšťavovacej komory a cedí sa cez cedidlo, ktoré je umiestnené vo vnútri odšťavovacej komory a následne preteká cez plátno do nádoby. Vďaka tomu získate kvalitnú šťavu bez akejkoľvek nežiaducej dužiny.V prednej časti je možné skrutkou regulovať prítlak dužiny podľa použitej suroviny. Zvyšky ovocia a zeleniny odpadávajú vpredu z odšťavovača. Pomalé lisovanie je súčasne veľmi šetrné ku kvalite šťavy a neničí vitamíny rýchlou oxidáciou a zahrievaním.Špecifikácia:

odšťavovač ľahko a pevne prichytíte ku kuchynskej linke pomocou upevňovacej skrutky na dosky s max. hr. 3,5 cm
vtláčadlo pre zatlačenie surovín do plniaceho otvoru
gumové chrániče zabránia poškodeniu kuchynskej dosky
ľahká údržba - stačí opláchnuť prúdom vody
rozmery: výška od stola 17,5 cm; násypka pr. 9 cm
nie je vhodný do umývačky riadu.

Parametre tovaru Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom

Názov: Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom

EAN: 8592381125134

Výrobca: Orion

Farba: strieborná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce