Orion Náhradná náplň do pohlcovača tbl. 450 g

Orion Náhradná náplň do pohlcovača tbl. 450 g, levanduľa

3.79 €

Veľmi žiadaný produkt, Orion Náhradná náplň do pohlcovača tbl. 450 g, levanduľa obľúbenej značky Orion - tento produkt máte na dosah ruky v perfektnej akcii za 3.79 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8592381122850
Do obchodu

Popis

Orion

Obľúbený produkt Orion Náhradná náplň do pohlcovača tbl. 450 g, levanduľa od známeho výrobcu Orion - tento hit zoženiete za výhodnú cenu 3.79 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Tableta - náplň do odvlhčovačov vzduchu s vôňou levandule sa výborne hodí ako náhradná náplň do odvlhčovača, ale je univerzálna a hodí sa aj do iných bežne dostupných odvlhčovačov vzduchu, kde nasáva vlhkosť zo vzduchu a hromadí ju v zásobníku. Vzduch prúdi okolo tablety a účinnosť odvlhčovania je tak ešte vyššia. Použitie odvlhčovacích tabliet prispieva k zdravému prostrediu vo vašej domácnosti. Tableta postupne znižuje účinnosť a stráca sa a po vyčerpaní ich účinkov je potrebné ju nahradiť novou tabletou - táto doba závisí na veľkosti miestnosti a vlhkosti vzduchu v miestnosti, v ktorej je umiestnená. Veľmi široké použitie - pivnice, garáže, byty, chalupy.VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. ZLOŽENIE: Chlorid vápenatý. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Používajte ochranné okuliare/tvárový štít..

Parametre tovaru Orion Náhradná náplň do pohlcovača tbl. 450 g, levanduľa

Názov: Orion Náhradná náplň do pohlcovača tbl. 450 g, levanduľa

EAN: 8592381122850

Výrobca: Orion

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce