Orion Nerezový tlakový hrniec Profi

Orion Nerezový tlakový hrniec Profi, 5 l

33.49 €

Veľmi obľúbený produkt Orion Nerezový tlakový hrniec Profi, 5 l od firmy Orion - tento hit zoženiete za vynikajúcu cenu 33.49 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8592381081225
Do obchodu

Popis

Orion

V akcii je len tu Orion Nerezový tlakový hrniec Profi, 5 l od známej značky Orion - tento artikel pořizujte s úžasnou cenovkou 33.49 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Tlakový hrniec s tlakovou aj sklenenou pokrievkou je opatrený silným 3-vrstvým akutermickým dnom, ktoré vďaka svojim vlastnostiam sporí výrazne tepelnú energiu aj čas strávený pri príprave pokrmov. Hrniec je opatrený pružným vekom s tvarovanou rukoväťou a bezpečnostným a pracovným ventilom pre upúšťanie tlaku. Max. výška naplnenia hrnca je vyznačená z vnútornej strany nádoby. Súčasťou balenia je návod s uvedenými časmi na prípravu vybraných potravín. Hrniec je vhodný na všetky typy tepelných zdrojov. Tlakové hrnce sú vybavené špeciálnym tretím silikónovým ventilom, ktorý slúži ako ďalší poistka pre prípad, keby obaja štandardné ventily zlyhali. Pri tlaku nad 3,5 baru sa tento ventil sám uvoľní, aby mohlo dôjsť k zníženiu tlaku v nádobe a nedošlo k jej poškodeniu či vymršteniu veka. Silikónový ventil je umiestnený pod prítlačným mechanizmom veka tak, aby pri uvoľnení neohrozil nikoho v bezprostrednej blízkosti hrnca. Ide o technickú novinku zaisťujúcu väčšiu bezpečnosť spotrebiteľov.  Objem uvádzame - objem celej nádoby (nie objem pracovný).

Parametre tovaru Orion Nerezový tlakový hrniec Profi, 5 l

Názov: Orion Nerezový tlakový hrniec Profi, 5 l

EAN: 8592381081225

Výrobca: Orion

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce