Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo Orion

Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo

53.49 €

Kvalitný Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo od kvalitnej značky Orion - tento produkt predávame za úžasnú cenu 53.49 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8592381081249
Do obchodu

Popis

Orion

Vaše možnosti obohacujúce Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo od obľúbeného výrobcu Orion - tento tovar si môžete nechať poslať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 53.49 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to sa jednoducho oplatí.

Tlakové hrnce Duo 4 + 7 l je súprava dvoch hrncov, ktoré majú jednu spoločnú pružnú tlakovú pokrievku s bezpečnostným a pracovným ventilom pre upúšťanie tlaku. Hrniec je opatrený silným 3-vrstvým akutermickým dnom, ktoré vďaka svojim vlastnostiam sporí výrazne tepelnú energiu aj čas strávený pri príprave pokrmov. Max. využiteľný objem - hladina označená vo vnútri hrnca. Hrniec je vhodný na všetky typy tepelných zdrojov. Tlakové hrnce sú vybavené špeciálnym tretím silikónovým ventilom, ktorý slúži ako ďalší poistka pre prípad, keby obaja štandardné ventily zlyhali. Pri tlaku nad 3,5 baru sa tento ventil sám uvoľní, aby mohlo dôjsť k zníženiu tlaku v nádobe a nedošlo k jej poškodeniu či vymršteniu veka. Silikónový ventil je umiestnený pod prítlačným mechanizmom veka tak, aby pri uvoľnení neohrozil nikoho v bezprostrednej blízkosti hrnca. Ide o technickú novinku zaisťujúcu väčšiu bezpečnosť spotrebiteľov. Objem uvádzame - objem celej nádoby (nie objem pracovný). Balenie obsahuje:

1x hrniec s objemom 4 l, pr. 20 cm, v. 12,5 cm
1x hrniec s objemom 7 l, pr. 20 cm, v. 20 cm.

Parametre tovaru Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo

Názov: Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo

EAN: 8592381081249

Výrobca: Orion

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce