Orion Taška nákupná Mandala

Orion Taška nákupná Mandala, 39 x 42 cm

3.99 €

V zľave je Orion Taška nákupná Mandala, 39 x 42 cm pochádzajúce od značky Orion - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s unikátnou zľavou za 3.99 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8592381165093
Do obchodu

Popis

Orion

Ponuka pre vás: Orion Taška nákupná Mandala, 39 x 42 cm od populárneho výrobcu Orion - tento artikel čaká na vás v neopakovateľnej akcii za 3.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Podporme spoločne ekonomické programy na obmedzenie produkcie plastov. Skvelým riešením sú bavlnené tašky. Už nebudete musieť použiť ani jednu zbytočnú jednorazovú igelitovú tašku. Táto taška je vhodná na akýkoľvek nákup. Uši sú dostatočne dlhé, aby ste ju mohli nosiť nielen v ruke, ale aj na ramene. Pohodlne unesie niekoľko kilogramov a rozhodne sa vám na rozdiel od tých igelitových nepretrhne..

Parametre tovaru Orion Taška nákupná Mandala, 39 x 42 cm

Názov: Orion Taška nákupná Mandala, 39 x 42 cm

EAN: 8592381165093

Výrobca: Orion

Farba: béžová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce