PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny

PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 100 ks

7.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 100 ks od top značky - tento tovar si môžete nechať poslať v časovej obmedzenej zľave za 7.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8595009289270
Do obchodu

Popis

Trendy PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 100 ks kvalitné značky - tento artikel musíte mať vo výhodnej akcii za 7.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte.

PE-PO podpaľovač z drevitej vlny je určený pre použitie v griloch, krboch, kachliach, kotloch a otvorených ohniskách. Obsahuje iba drevo a parafín. Horí 7-10 minút bez zápachu a dymu.
Výrobok je vhodný na skladovanie v interiéri obytných miestností.Obsah drevín: PiceaPodpaľovač má certifikáciu PEFC - výroba a distribúcia spĺňajú požiadavky na trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch resp. ide o značku zodpovedného lesníctva..

Parametre tovaru PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 100 ks

Názov: PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 100 ks

EAN: 8595009289270

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce