Polti Vaporella Vertical Styler GSM20

Polti Vaporella Vertical Styler GSM20, ručný steamer PLEU0246

63.69 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Polti Vaporella Vertical Styler GSM20, ručný steamer PLEU0246 od top výrobcu Polti - tento produkt objednáte v jedinečnej akcii za 63.69 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8007411012419
Do obchodu

Popis

Polti

V akcii je Polti Vaporella Vertical Styler GSM20, ručný steamer PLEU0246 čo berieme od značky Polti - tento produkt objednáte extra výhodne za 63.69 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Vaporella Vertical Styler GSM20 je prenosný, ľahký a kompaktný naparovač látok, pripravený za menej ako minútu a ideálny na rýchlu údržbu odevov. Odstráni záhyby zo všetkých látok. S naparovačom látok Vaporella Vertical Styler môžete nastaviť paru a teplotu žehliacej plochy v závislosti na vašich potrebách a typu látky.Na jemné tkaniny môžete použiť suché žehlenie nastavením teploty na minimálnu hodnotu; pre maximálnu bezpečnosť môžete na hlavici nasadiť špeciálne príslušenstvo pre jemné látky, ktoré zabraňuje priamemu kontaktu žehliacej plochy s látkou.Naparovač látok Vaporella Vertical Styler je nenahraditeľný spoločník na cesty pre tých, ktorí vždy radi vyzerajú dokonale a to aj v situáciách, keď nie je po ruke žehlička. Kompaktný a ľahký, zaberá málo miesta a môže byť jednoducho prepravovaný vďaka praktickej cestovnej taške.Vlastnosti:

systém doplňovania vody: priebežné
doba nahriatie: 45 sec
funkcia automatického vypnutia
výstup pary: horizontálne a vertikálne
hlavica: nahrievacia s keramickým povrchom
aktivácia pary: dotykom - technológia inteligentného senzora
nastaviteľnosť teploty: 3 úrovne
regulácia pary: 3 úrovnePríslušenstvo:

parkovacia stanice: nešmýkavá, izolačná podporná stanica na umiestnenie Vaporella Vertical Styler počas použitia k ochrane pracovnej dosky
nadstavec na jemné oblečenie: nasadenie na hlavicu Styleru zabráni priamemu kontaktu žehliacej plochy s jemnými látkami a podporí jednotnú distribúciu pary
kefa na látky: vhodná pre silné a odolné tkaniny; štetiny umožnia roztvorenie vlákien látky a preniknutie pary do hĺbky
nádobka: vhodná pre silné a odolné tkaniny; štetiny umožní roztvorenie vlákien látky a preniknutie pary do hĺbky
cestovná taška: praktická taška vám umožní skladovať produkt aj príslušenstvo. Užitočné na cesty a pri prevoze.

Parametre tovaru Polti Vaporella Vertical Styler GSM20, ručný steamer PLEU0246

Názov: Polti Vaporella Vertical Styler GSM20, ručný steamer PLEU0246

EAN: 8007411012419

Výrobca: Polti

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce