Ravanson KR 2011 ochladzovač vzduchu s ionizátorom Kalorik

Ravanson KR 2011 ochladzovač vzduchu s ionizátorom

76.88 €

Dnes je tu pre vás Ravanson KR 2011 ochladzovač vzduchu s ionizátorom od originálneho výrobcu Kalorik - tento produkt máte na dosah ruky pri časovo obmedzenej akcii za 76.88 €. Vyberajte to najlepšie u nás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 5908293520876
Do obchodu

Popis

Kalorik

Hit poslednej doby, Ravanson KR 2011 ochladzovač vzduchu s ionizátorom od originálneho výrobcu Kalorik - tento produkt kúpite za perfektnú cenu 76.88 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

V rozpálených letných dňoch ho budete milovať. Ochladzovač vzduchu využijete ako ochladzovač vzduchu alebo ventilátor, ktorý premení horúci vzduch na svieži vánok. Okrem týchto dvoch funkcií tiež ionizuje a zvlhčuje. Ochladený vzduch je tak zároveň aj zvlhčený, čo je pre naše telo oveľa zdravšie než suchý vzduch z bežnej klimatizácie.Ionizácia je dôležitou funkciou pre naše zdravie - zvyšuje množstvo iónov v ovzduší, ktoré majú pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, lepšiu sústredenosť, zvýšenú výkonnosť a hlavne pomáhajú v boji proti bolestiam hlavy.Vlastnosti:

vypínateľná ionizácia
ručné + diaľkové ovládanie
3 rýchlosti / 3 druhy ventilácie (normálna, prírodná, upokojujúca)
časovač: 0,5 - 4 h
vodné čerpadlo
prietok vzduchu 410 m3/h
možnosť použitia chladiacich náplní pre silnejší efekt (sú súčasťou balenia)
zvlhčovacia funkcia.

Parametre tovaru Ravanson KR 2011 ochladzovač vzduchu s ionizátorom

Názov: Ravanson KR 2011 ochladzovač vzduchu s ionizátorom

EAN: 5908293520876

Výrobca: Kalorik

Farba: biela + čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce