Sanybet Ústne bavlnené rúško Sanybetka Sanybet

Sanybet Ústne bavlnené rúško Sanybetka

9.99 €

Prvotriedný Sanybet Ústne bavlnené rúško Sanybetka od kvalitného výrobcu Sanybet - tento produkt máte za pár kliknutí po zľave za 9.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Sanybet

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Sanybet Ústne bavlnené rúško Sanybetka od populárneho výrobcu Sanybet - tento produkt predávame v perfektnej akcii za 9.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Praktické a rýchle riešenie pre zlepšenie ochrany proti vdychovaným nečistotám, bacilom a smogu. Jednovrstvová bavlnená ústenka je vhodná všade tam, kde potrebujete dodržať vyššie hygienické nároky. Ústne rúško je určenépre tieto a podobné prípady: starostlivosť o chronicky chorých, práce vo výrobe a obchodoch a iné. Rúška sú priedušné a umožňujú tak pohodlné dýchanie. Výhodou je možnosť prania a opakovaného použitia.
Uchytenie je za uši, ale nie na gumičku. Odporúčame v prípade potreby individuálne prispôsobiť (napr. zapošitím dvoma stehmi v ruke). Dodávané v rôznych farebných prevedeniach bez možnosti výberu..

Parametre tovaru Sanybet Ústne bavlnené rúško Sanybetka

Názov: Sanybet Ústne bavlnené rúško Sanybetka

EAN:

Výrobca: Sanybet

Farba: mix farieb

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce