Simax Kanvica sklenená Marta 1

Simax Kanvica sklenená Marta 1,5 l,

9.99 €

Jedinečná ponuka, Simax Kanvica sklenená Marta 1,5 l, čo odoberáme od výrobcu - tento produkt dodávame za takmer veľkoobchodnú cenu 9.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8593419326950
Do obchodu

Popis

Perfektný Simax Kanvica sklenená Marta 1,5 l, od obľúbenej značky - tento artikel čaká na vás za mimoriadne nízku cenu 9.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Kanvica je vyrobená z tvrdého boritokremičitého skla, čo je varné sklo, ktoré patrí v modernej kuchyni medzi žiadané materiály. Je veľmi odolné mechanicky aj teplotne (odolnosť +300 / -40 stupňov). Výhodou je dlhá životnosť, hygienická nezávadnosť (je hladké a neporézne) a ľahká údržba - možno umývať v umývačke riadu.Upozornenie - Na ohrev na plyne nutný rozptyľovač plameňa!.

Parametre tovaru Simax Kanvica sklenená Marta 1,5 l,

Názov: Simax Kanvica sklenená Marta 1,5 l,

EAN: 8593419326950

Výrobca:

:

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce