SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l

SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna

16.49 €

Unikátny SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna od populárnej značky SODASTREAM - tento produkt máte po jednoduchej objednávke extra lacno za 16.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8718309259969
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Ponuka pre vás: SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna s akostnou značkou SODASTREAM - tento artikel odporúčame za vynikajúcu cenu 16.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Jednoduchá, a predsa elegantná sada 3 fliaš typu Fuse pre výrobníky perlivej vody. Atraktívny dizajn v jednoduchej čiernej farbe poteší na jedálenskom stole rodinu i hostí. Domáca perlivá voda miesto ťahania nepraktických plastových fliaš.Vlastnosti:

nápojová fľaša pre výrobníky perlivej vody SodaStream
nový elegantný tvar fľaše, ktorú navrhol svetový designer Yves Behar
vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA
tlaku odolná fľaša určená k opakovanému sýteniu
objem fľaše 1 liter Fľašu typu Fuse možno použiť s modelmi výrobníka perlivé vody SodaStream: Source, Play, Spirit, Power. Neumývajte v umývačke riadu alebo vodou, ktorá má viac ako 50 °C. Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o vaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete vytlačené priamo na fľaši. NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivej vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov..

Parametre tovaru SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna

Názov: SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna

EAN: 8718309259969

Výrobca: SODASTREAM

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce