Spontex Premium prachovka Spontex

Spontex Premium prachovka

4.49 €

Unikátny Spontex Premium prachovka od kvalitnej značky Spontex - tento produkt predávame v jedinečnej akcii za 3.79 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Kategorie: 
Značka: 
SKU: 9001378680581
Do obchodu

Popis

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Spontex Premium prachovka značky Spontex - tento produkt kúpite v hustej akciu za 3.79 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Prachovka Spontex Premium predstavuje šikovného pomocníka do každej domácnosti. Táto kvalitná prachovka vám výrazne uľahčí upratovanie a pomôže vám efektívne sa zbaviť všadeprítomného prachu. Jej vlákna majú statický účinok, vďaka ktorému spoľahlivo priťahujú a zachytávajú prach. Zárukou ľahkej manipulácie a rýchleho upratovania je potom ergonomicky tvarovaná rukoväť. Doprajte si hygienicky čistú domácnosť s praktickými upratovacími potrebami značky Spontex..

Parametre tovaru Spontex Premium prachovka

Názov: Spontex Premium prachovka

EAN: 9001378680581

Výrobca: Spontex

:

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce