Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou Spontex

Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou

5.49 €

Toto si zamilujete: Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou od výrobcu Spontex - tento produkt posielame s unikátnou zľavou za 5.49 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 9001378510758
Do obchodu

Popis

Spontex

V zľave je Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou od značky Spontex - tento artikel pořizujte pri časovo obmedzenej akcii za 5.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou. Vyskúšajte Spontex stierku na okná 2 v 1 s teleskopickou tyčou, s ktorou sa umývanie okien stane príjemnou a pohodlnou činnosťou, pretože nemusíte vôbec prísť do kontaktu s vodou. Kvalitnou molitanovou časťou potiahnutou látkou dôkladne odstránite prach a nečistoty zo skla. Druhou stranou, kde je gumová stierka, stiahnete zvyšnú vodu zo skla takmer do sucha. Stierka má ľahko nastaviteľnú, teleskopickú tyč, ktorá je až 120 cm dlhá. Dosiahnete tak na celú výšku okna..

Parametre tovaru Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou

Názov: Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou

EAN: 9001378510758

Výrobca: Spontex

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce