Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L Orion

Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L

10.19 €

Spokojnosť prinášajúci Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L čo berieme od značky Orion - tento hit môžete získať v neopakovateľnej akcii za 10.19 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8592381156497
Do obchodu

Popis

Orion

Spokojnosť prinášajúci Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L čo berieme od značky Orion - tento produkt máte za pár kliknutí v bombastické akcii za 10.19 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Nerezová termoska v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Na atraktívnosti pridáva nápis ŽHAVÁ&CHLADNÁ. Udrží až 12 hodín teplú a 8 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je 90 %. Pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vodu pre teplé nápoje a studenú vodu pre studené nápoje. Nádoba tak prijme teplo alebo sa naopak ochladí. Po cca 5 minútach túto vodu vylejte a naplňte termoplechovku nápojom.Termoska je doplnená viečkom na závit so silikónovým tesnením a praktickým výklopným plastovým pítkom vo viečku..

Parametre tovaru Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L

Názov: Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L

EAN: 8592381156497

Výrobca: Orion

Farba: strieborná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce