Tescoma Forma 6 báboviek DELÍCIA SiliconPRIME Tescoma

Tescoma Forma 6 báboviek DELÍCIA SiliconPRIME

19.90 €

Radosť prinášajúci Tescoma Forma 6 báboviek DELÍCIA SiliconPRIME čo odoberáme od výrobcu Tescoma - tento artikel sa na vás teší s extra zľavou za 19.90 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8595028490770
Do obchodu

Popis

Tescoma

Tradičný bestseller, Tescoma Forma 6 báboviek DELÍCIA SiliconPRIME od popredného výrobcu Tescoma - tento produkt kúpite za perfektnú cenu 19.90 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Moderná silikónová forma vynikajúca pre pečenie sladkých i slaných pokrmov. Má starostlivo zvolený tvar a optimálnu hrúbku materiálu. Pokrmy pripravované vo forme SiliconPRIME sa nedeformujú, pečenie prebieha rýchlo, rovnomerne a bez pripaľovania. Vďaka povrchovej úprave "zamatový mat" možno múčniky zo silikónových foriem SiliconPRIME vždy ľahko vyklopiť. Formy sú dodávané s originálnymi receptami na prípravu múčnikov, vrátane bezlepkových variantov..

Parametre tovaru Tescoma Forma 6 báboviek DELÍCIA SiliconPRIME

Názov: Tescoma Forma 6 báboviek DELÍCIA SiliconPRIME

EAN: 8595028490770

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce