TESCOMA teplomer digitálny DELÍCIA Tescoma

TESCOMA teplomer digitálny DELÍCIA

19.90 €

Jasný hit, TESCOMA teplomer digitálny DELÍCIA s trendy značkou Tescoma - tento produkt objednáte za vynikajúcu cenu 19.90 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8595028472912
Do obchodu

Popis

Tescoma

Hit z katalógu: TESCOMA teplomer digitálny DELÍCIA kvalitné značky Tescoma - tento produkt dodávame s unikátnou zľavou za 19.90 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Kuchynský teplomer DELÍCIA meria rýchlo a presne teplotu vo vnútri pečených aj varených pokrmov. Má nerezovú ihlicu s meracím čidlom v špičke. Teplomer zapichnutý alebo ponorený do pokrmu zmeria rýchlo teplotu vo vnútri múčnikov, poliev, rozvarí, omáčok, nápojov a ostatných sladkých i slaných pokrmov. Teplotu je možné merať v stupňoch Celzia aj Fahrenheita, je opatrený funkciou HOLD, ktorá po krátkom stlačení nameranú teplotu podrží na displeji pre jednoduché prečítanie. Teplomer je odolný voči pare a vlhkosti a je dodávaný s ochranným puzdrom as batériou. Teplomer počas tepelnej úpravy nepochechávejte vložený v pokrme, ihneď po ukončení merania ho vyberte. Teplomer NIE JE VHODNÝ DO UMÝVAČKY..

Parametre tovaru TESCOMA teplomer digitálny DELÍCIA

Názov: TESCOMA teplomer digitálny DELÍCIA

EAN: 8595028472912

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce