TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA

TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA, 3 ks, srdiečka

7.90 €

Prvotriedný TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA, 3 ks, srdiečka od populárneho výrobcu Tescoma - tento tovar zakúpite za mimoriadne nízku cenu 7.90 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8595028400632
Do obchodu

Popis

Tescoma

Obľúbený produkt TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA, 3 ks, srdiečka čo odoberáme od výrobcu Tescoma - tento hit môžete zohnať v neopakovateľnej akcii za 7.90 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

S vykrajovadlami s pečiatkou DELÍCIA pripravíte originálne dekorované sušienky, linecké koláčiky alebo medovníčky s valentínskym motívmi. Koláčiky pripravené vykrajovadlami v tvare srdiečok sa hodí nielen na sv. Valentýna, ale aj pre narodeninové oslavy, ku Dňu matiek a pod.Vykrajovače s pečiatkou DELÍCIA majú dve funkcie:1. vykrajovadlo s pečiatkou - vykrajovadlom vykrojte tvar a odtlačte dekor. Koláčiky s otlačeným dekorom sú atraktíve, nie je potrebné ich ďalej zdobiť a možno ich podávať ako perníčky či sušienky. Koláčiky s dekorom je tiež možné spojiť marmeládou a podávať ako originálne linecké koláčiky.2. pečiatka - vysuňte dekor a vykrajovadlo používajte ako pečiatku pre zdobenie marcipánových alebo fondánových povrchov tort, múčnikov a pod.Jednoduché rozloženie a údržba. Recept na domáce maslové sušienky súčasťou balenia. Záruka 3 roky..

Parametre tovaru TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA, 3 ks, srdiečka

Názov: TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA, 3 ks, srdiečka

EAN: 8595028400632

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce