Tescoma Zásobník FlexiSPACE

Tescoma Zásobník FlexiSPACE, 14,8 x 7,4 cm

5.90 €

Prvotriedný Tescoma Zásobník FlexiSPACE, 14,8 x 7,4 cm značky Tescoma - tento produkt objednáte za bombastickú cenu 5.90 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8595028488906
Do obchodu

Popis

Tescoma

V akcii je len tu Tescoma Zásobník FlexiSPACE, 14,8 x 7,4 cm od populárneho výrobcu Tescoma - tento produkt objednáte extra výhodne za 5.90 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Urobte si radosť.

Máte naozaj prehľadne a účelne usporiadané kuchynské zásuvky? Vyžívate ich priestor tak, aby ste mali všetko potrebné po ruke a vždy ihneď našli to, čo hľadáte? Ak vám súčasné zakladače, zásobníky a iné pomôcky na rozčlenenie priestoru moc nepomáhajú alebo ich v zásuvkách vôbec nemáte, bude sa vám hodiť šikovný systém FlexiSPACE. Jednotlivé zásobníky FlexiSPACE môžete v zásuvke kuchynskej linky použiť samostatne alebo v zostave, ktorú si do každého šuplíka poskladáte individuálne presne podľa svojich potrieb a veľkosti zásuvky. Systém je totiž navrhnutý tak, aby šiel ľahko spájať do zarovnaných zostáv a optimálne využil rôzne veľký priestor. Príbory, kuchynské náradie, drobné pomôcky, kávové kapsule alebo čajové sáčky sú v zostavách zásobníkov uložené stabilne, prehľadne a s maximálnou úsporou miesta..

Parametre tovaru Tescoma Zásobník FlexiSPACE, 14,8 x 7,4 cm

Názov: Tescoma Zásobník FlexiSPACE, 14,8 x 7,4 cm

EAN: 8595028488906

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce