Tescoma Zásobník FlexiSPACE

Tescoma Zásobník FlexiSPACE, 22,2 x 14,8 cm

6.90 €

Dnes je tu pre vás Tescoma Zásobník FlexiSPACE, 22,2 x 14,8 cm od známej značky Tescoma - tento tovar si môžete kúpiť za úžasnú cenu 6.90 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8595028485783
Do obchodu

Popis

Tescoma

Trendy Tescoma Zásobník FlexiSPACE, 22,2 x 14,8 cm značky Tescoma - tento tovar si môžete zakúpiť za úžasnú cenu 6.90 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí.

Máte naozaj prehľadne a účelne usporiadané kuchynské zásuvky? Vyžívate ich priestor tak, aby ste mali všetko potrebné po ruke a vždy ihneď našli to, čo hľadáte? Ak vám súčasné zakladače, zásobníky a iné pomôcky na rozčlenenie priestoru moc nepomáhajú alebo ich v zásuvkách vôbec nemáte, bude sa vám hodiť šikovný systém FlexiSPACE. Jednotlivé zásobníky FlexiSPACE môžete v zásuvke kuchynskej linky použiť samostatne alebo v zostave, ktorú si do každého šuplíka poskladáte individuálne presne podľa svojich potrieb a veľkosti zásuvky. Systém je totiž navrhnutý tak, aby šiel ľahko spájať do zarovnaných zostáv a optimálne využil rôzne veľký priestor. Príbory, kuchynské náradie, drobné pomôcky, kávové kapsule alebo čajové sáčky sú v zostavách zásobníkov uložené stabilne, prehľadne a s maximálnou úsporou miesta..

Parametre tovaru Tescoma Zásobník FlexiSPACE, 22,2 x 14,8 cm

Názov: Tescoma Zásobník FlexiSPACE, 22,2 x 14,8 cm

EAN: 8595028485783

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce