Tescoma Zaváracie poháre s klipsou DELLA CASA

Tescoma Zaváracie poháre s klipsou DELLA CASA, 800 ml

5.70 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Tescoma Zaváracie poháre s klipsou DELLA CASA, 800 ml od obľúbenej spoločnosti Tescoma - tento hit môžete zaobstarať s extra zľavou za 5.70 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8595028486773
Do obchodu

Popis

Tescoma

Jasný hit, Tescoma Zaváracie poháre s klipsou DELLA CASA, 800 ml čo odoberáme od výrobcu Tescoma - tento produkt predávame v úžasnej akcii za 5.70 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Urobte si radosť.

Ucelený sortiment výrobkov pre zaváranie DELLA CASA zahŕňa zaváracie poháre s klipom z vysoko odolného skla s celonerezovým klipovým uzávermi a špičkovým tesnením z prírodného kaučuku.Zaváracie poháre s klipom DELLA CASA sú ideálne pre zaváranie ovocia, marmelád, pesta, húb a pod. aj pre zaváranie paštét, mäsa, mäsových zmesí a tukových pokrmov a ich dlhodobé uskladnenie. Vákuum v pohároch s kvalitným klipom z nehrdzavejúcej ocele a tesnením z prírodného kaučuku zostane zachované dlhšie, než u bežných zaváracích pohárov. Zavárané pokrmy v pohároch s klipom DELLA CASA môžu byť skladované po dobu 3 až 6 rokov. Odolné tesnenie z prírodného kaučuku je vhodné pre opakované použitie, pri správnom zaobchádzaní je možné pre zaváranie použiť až 3krát..

Parametre tovaru Tescoma Zaváracie poháre s klipsou DELLA CASA, 800 ml

Názov: Tescoma Zaváracie poháre s klipsou DELLA CASA, 800 ml

EAN: 8595028486773

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce